אודות

משרד עורכי הדין אהרונוב הס בעלי ניסיון רב בייצוג לקוחות הנדרשים לייצוג בנושאים הקשורים בדיני מקרקעין, הן בעריכת חוזים מורכבים, והן בייצוג הלקוחות בערכאות המשפטיות השונות בישראל, בתחומים הבאים: ליווי עסקאות קומבינציה מורכבות, ליווי עסקאות תמ"א 38 חיזוק / הריסה ובניה, כינוס נכסי מקרקעין, הסכמי מכר של נדל"ן לסוגיו, בכלל זה דירות, מגרשים, חנויות, משרדים ובניינים.

עו"ד יצחק אהרונוב ועו"ד שלומי הס, בעלי ניסיון רב גם כבוררים בסכסוכי מקרקעין מורכבים, ובמיוחד בסכסוכים שבין יזם לקבלן ולבעלי הקרקע.

עורך הדין יצחק אהרונוב ועורך הדין שלומי הס חוו במשך שנים רבות גם כמייצגים וגם כבוררים, את מפחי הנפש של יזמי בניה, בשל תקלות רבות שקרו משלב רכישת הקרקע ועד למכירת הנכס. תקלות אלו נגרמו בשל חוסר הכוונה משפטית נכונה של אותם יזמים בתחילת דרכם במיזם, ובעיקר בשל הסכם משפטי לא טוב ושאינו מקיף את כל הנושאים הרלוונטיים ליזם, משלב רכישת הקרקע ועד מכירת הנכס ומסירתו לקונים.

במסגרת התמחותם בייצוג יזמי נדל"ן, צברו ניסיון רב גם בליווי וייצוג לקוחות עקב הסתבכויות מורכבות שנבעו מעסקאות נוגדות במקרקעין, בה אין אפשרות לתבוע מהמוכר את מחיר שווי הנכס, בשל העובדה שפשט רגל או ברח מהארץ, או בשל מכירת נכס משועבד כנגד תנאי השיעבוד. משרד עורכי הדין אהרונוב הס בעלי ניסיון רב בכל הנוגע למימוש שעבודים, לרבות במקרים בהם השיעבוד בעסקה המקורית לא נרשם כראוי, או במקרים בהם שועבד אותו נכס לשני מלווים, או במרוץ קדימויות בין נושים.

משרד עורכי הדין אהרונוב הס בעלי ניסיון עשיר גם בייצוג יזמים וקבלנים, הן בעריכת חוזים מורכבים והן בייצוג הלקוחות בערכאות המשפטיות השונות בישראל. הייצוג השותף של יזמים וקבלנים, בא לידי ביטוי בצמתים הבאים של העסקה: שלב רכישת הקרקע, הליווי הבנקאי, עריכת חוזים מול בעלי הקרקע, עריכת חוזים מול קבלני ביצוע, עריכת חוזים מול רוכשים, רישום הבית המשותף, וכיו"ב.